Kuvings B6000

Lubisz wypić o poranku dobry sok, lub przygotować pyszny koktajl na wieczór? Wątpię, że znalazł by się taki, który by tym pogardził. Ale dobrze wiem, że trudno jest zebrać siły aby przygotowywać soki w naturalny sposób, a co gorsze – kupować kolejną wyciskarkę, która za moment się popsuje, nie zapewniając nam dobrej jakości posiłku. Jednak jak się okazuje – na rynku są też wyciskarki, które mają znacznie więcej zalety niż wad. Przykładem jest Kuvings B6000, której zalety pragnę przybliżyć.

Dlaczego warto ją polecić?

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Kuvings B6000 ma przede wszystkim wyjątkowo duży otwór wsadowy na składniki, nazywanym „Big Mouth„. Co z pewnością pozwoli na bardziej ergonomiczne przygotowanie posiłku. Wyciskarka Kuvings B6000 posiada dwuślimakową, poziomą konstrukcje. W mediach społecznościowych, jak i na forach internetowych często pojawiają się pytania o przeróżne aspekty wyciskarek. Powstał nawet rankingu wyciskarek soków, w którym Kuvings B6000 wypada jako jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych, wolnoobrotowych wyciskarek do cytrusów. Jest też bardziej polecaną wyciskarką wśród użytkowników forów.

Napowietrzenie soku przy zbyt wysokiej ilości obrotów powoduje utratę jakości. W przypadku Kuvings B6000, wyciskanie soku odbywa się z prędkością 60 obrotów na minutę. Jest to najlepszy wynik, nie tracąc przy tym na jakości. Dlatego sok smakuje podobnie do tego, którego jesteśmy w stanie sami wycisnąć.

Oprócz tego, ślimak zbudowany jest z wysokiej jakości tworzywa co zapewnia bezpieczeństwo, a sama praca sprzętu jest bardzo cicha. Pozwala to na prowadzenie rozmów między domownikami, czy spokojnego oglądania telewizji w momencie tworzenia wyśmienitego posiłku.

Gdybym miał jeszcze raz odpowiedzieć sobie na pytanie jaką wyciskarkę obrotową wybrać, to byłaby to Kuvings B6000. Łatwość użytkowania, bezproblemowe umycie sprzętu, ciche działanie, oraz wysoka jakość przygotowanego soku zadecydowała, że z czystym sumieniem oddałbym jeszcze raz na nią głos i nie zamierzam z niej rezygnować.