Wyciskarka Kuvings

Projektanci z kuvings zaprojektowali wyciskarkę tak, aby każdy, komu sprawia przyjemność gotowanie, mógł przygotować pyszny deser w kilka minut. Myśl techniczna zawarta w kuvings b6000 od lat procentowała w innych rozwiązaniach firmy. Każdy najdrobniejszy szczegół był analizowany i doprowadzany do perfekcji. Dlatego czas potrzebny na obsługę, konserwacje i składanie/rozkładanie ograniczono do minimum. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu przemyślanych materiałów, ale też oprzyrządowania dla każdego modelu.

Wyciskarka kuvings to niezwykle innowacyjna jednostka. Technologia, której użyto przy konstruowaniu tego niezwykle sprawnego narzędzia kuchennego, ociera się o rozwiązania stosowane w aparaturze dla przemysłu medycznego.
Po pierwsze wyciskarka do soków kuvings w niezwykle wolny sposób przeciska owoce i warzywa. Daje to jej kilka niezwykle istotnych przewag. Pierwszą jest niska temperatura wyciskanego soku, która nie jest podnoszona przez podwyższone obroty pracującego wału tłocznego. Drugim plusem jest trwałość wytworzonych napojów. I tu też kluczową rolę odgrywa szybkość wyciskania. Inne modele, przez zwiększone obroty napowietrzają płyn do granic wywołujących lawinową reakcję utleniania. Siedemdziesiąt obrotów na minutę nie daje tego efektu, dlatego sok nie jest poddawany dodatkowym i niechcianym reakcjom już na starcie.
Poza tym kuvings wyciskarka z klasą i niezwykłą ergonomią przygotuje pyszne soki z cytrusów już w minutę. Produkcja domowych lodów (jeśli mamy wcześniej obrane i zamrożone owoce) to też czas niewiele dłuższy. Sorbety, aksamitne i zawiesiste smoothie i klarowne przesącze powstają na życzenie i nawet zapotrzebowanie na napoje podczas Kinder perty nie stanowi wielkiego wyzwania.

Jeśli dotychczas używaliście tradycyjnych urządzeń do wytwarzania soków i na domiar brakowało wam czasu na dogadzanie domownikom. Ten czas już minął. Nowoczesne rozwiązania poparte najnowszą myślą techniczna zadziwią was oryginalnością designu, a po wgłębieniu się w szczegóły techniczne wprawią w osłupienie swoją racjonalnością nawet poukładanych sceptyków.